×

Ugunsgrēka signalizācijas izvēles kritēriji.

Ugunsdrošība ir vissvarīgākais aspekts, lai nodrošinātu drošību mājās un birojā. Ugunsgrēka gadījumā dārgās sekundes var izglābt dzīvības un īpašumu. Ir svarīgi saprast, ka ne visas ugunsdrošības sistēmas ir vienādas. 

Piemēram, ja uzstāda lētus sensorus, kurus nevar pieslēgt apsardzes pultij, tad tikai jūs izdzirdēsiet trauksmi, ja nejauši laimēsies būt mājās, un varēsiet nodzēst ugunsgrēku pats vai evakuēties un izsaukt ugunsdzēsējus.

Viens no galvenajiem patiesi uzticamas ugunsdrošības faktoriem ir profesionālu sensoru uzstādīšana, kurus var savienot ar monitoringa pulti. Kāpēc tas tā ir?

Ātra reakcija uz briesmām

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties ugunsdrošības sistēmu ar monitoringa pulti, ir sistēmas spēja uzreiz reaģēt uz briesmām. Profesionālie dūmu un uguns detektori ir saslēgti sistēmā un spēj atšķirt dūmus vai pēkšņu temperatūras paaugstināšanos no citiem draudiem. Kad sensors reaģē, sistēma nekavējoties pārraida trauksmes signālu uz apsardzes pulti. Operators nosūta patruļu uz jūsu mājām un izsauc ugunsdzēsības dienestu pat tad, ja viņi nevar jūs sazvanīt.

Aizsardzība pat tad, ja neesat mājās

Viena no problēmām parastajiem ugunsdrošības sensoriem bez monitoringa ir tā, ka tie var izrādīties bezjēdzīgi, kad neesat mājās. Ugunsgrēka gadījumā, ja esat prom no mājām vai pat atvaļinājumā, jūs, iespējams, neuzzināsiet par to, kamēr jau nebūs par vēlu. Sistēmas, kas pieslēgtas monitoringa pultij, atrisina šo problēmu. Operatori nosūtīs uz jūsu objektu ārkārtas palīdzības dienestus arī tad, ja nebūsiet mājās.

Papildu drošības līdzekļi

Profesionālie ugunsdrošības sensori ir integrēti ar citām drošības sistēmām, piemēram, videonovērošanas, piekļuves kontroles, ielaušanās signalizācijas sistēmām. Tādējādi tiek izveidota vienota vadības sistēma visiem jūsu mājas vai uzņēmuma drošības aspektiem. Tas sniedz iespēju jums zināt, kas notiek, un pieņemt lēmumus, pamatojoties uz jaunāko informāciju.

Izvēlieties uzticamu ugunsdrošības sistēmu, kas garantē jūsu mājas vai uzņēmuma aizsardzību pret ugunsgrēkiem un citām ārkārtas situācijām.

Piesakies bezmaksas ugunsdrošības konsultācijai “Apsardzes Aliansē” https://ugunsdrosiba.alianse.lv/