×

Autonomā mobilā videonovērošana būvlaukumos un lielos attālos objektos.

Eksperti no Latvijas labākās apsardzes kompānijas Apsardzes Alianse piedāvā universālu un rentablu risinājumu, lai uzraudzītu attālinātus objektus, kas vēl nav pieslēgti elektroapgādei un internetam.

Tas ir ideāls risinājums būvlaukumu, zemes gabalu tiešsaistes videonovērošanai attīstības procesā un citos objektos, kas jāaizsargā no zādzībām un vandālisma.

Kā darbojas bezsaistes videonovērošanas sistēma?

Apsardzes uzņēmumā Apsardzes Alianse ir iespējams iznomāt piekabes ar saules paneļiem, kas tiek uzstādīti jebkur, kur tas ir nepieciešams. Paneļi saņem enerģiju no saules un uzlādē baterijas. Baterijas piegādā elektrību Ajax iekārtām un videonovērošanas kamerām. Tādējādi sistēma darbojas pilnīgi autonomi bez interneta un elektrības.

Kameras novēro no četrām pusēm un uzrauga visus notikumus ap objekta perimetru. Ja Ajax apsardzes sistēma konstatē kustību vai trauksmes signālu, Apsardzes Alianses diennakts uzraudzības pults darbinieki nekavējoties redz, kas notiek, un nepieciešamības gadījumā nosūta uz objektu tuvāko patruļas ekipāžu.

Papildu priekšrocības vadītājiem un uzņēmumu īpašniekiem:

- Jums nav nepieciešams iegādāties un uzstādīt aprīkojumu, mēs to iznomāsim, atvedīsim, uzstādīsim un savienosim

- Jums nav jānodarbojas ar iekārtas uzturēšanu, mūsu tehniskais personāls uzrauga sistēmas darbību un uztur to pēc nepieciešamības

- Nav nepieciešams uzstādīt elektrību un internetu, mobilie saules paneļi ģenerē enerģiju drošības iekārtām

- Jums nav jātērē nauda papildu aprīkojumam: mobilo struktūru ir viegli pārvietot, tāpēc tā ir ideāli piemērota īslaicīgiem un mainīgiem objektiem

- Mēs kontrolējam visus jautājumus, kas saistīti ar drošību objektā, saskaņā ar individuālajiem noteikumiem, kas noteikti līgumā un iepriekš saskaņoti ar jums

- Pēc tam, kad jūsu objekts būs uzbūvēts, mūsu darbinieki atbrauks un aizvedīs visu aprīkojumu

Trīs vienkārši soļi un Jūsu objekts atrodas Rīgas labākās apsardzes kompānijas Apsardzes Alianse drošā aizsardzībā 24/7, netērējot naudu un laiku:

1. SOLIS. Atstājiet pieteikumu tīmekļa vietnē https://alianse.lv/pakalpojumi/videonoverosana/

2. SOLIS. Sniedziet informāciju par objekta ģeogrāfisko atrašanās vietu

3. SOLIS. Saņemiet personalizētu piedāvājumu un parakstiet līgumu par pakalpojumu sniegšanu 

Pēc tam mēs parūpēsimies par visiem pārējiem jautājumiem!

Uzziniet vairāk par to, kā mēs varam nodrošināt jūsu uzņēmējdarbību, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. Sazinieties ar mums šodien pa tālruni +371 60003517.