×

Tehniskā apsardze biznesam

Katrs biznesa īpašnieks agri vai vēlu saskaras ar drošības garantēšanas problēmu savā uzņēmumā. Laupīšanas, vandālisms, zagšana ‒ tā ir tikai neliela daļa no tā, kas jums var radīt finanšu zaudējumus, ja neuzstādīsiet profesionālu aizsardzības sistēmu. Drošības signalizācija ļaus pasargāt jūsu biznesu no nevēlamiem atgadījumiem.

Apsardzes uzņēmums Apsardzes Alianse piedāvā kompleksas tehniskās apsardzes pakalpojumus biznesam. Nodrošinām diennakts novērošanu, kā arī operatīvu reaģēšanu uzlaušanas, īpašuma bojāšanas vai avārijas situācijas gadījumā.

Kāpēc mēs?

Ērta vadības sistēma

Biznesa tehniskajai apsardzei ir pults sistēma, kas vienkāršo tās kontroli. Mūsu klientiem tiek piešķirta arī BEZMAKSAS mobilā lietotne signalizācijas pārvaldīšanai.*

Tiešsaistes ziņojumi

Ja rodas avārijas situācija vai notiek neplānota ielaušanās, acumirklī saņemsiet atbilstošu informāciju uz jūsu mobilo tālruni.

Ātra iekārtu montāža

Signalizācijas un visu nepieciešamo papildu tehnisko līdzekļu uzstādīšanai ir nepieciešamas tikai 1-2 dienas. Mūsu apsardzes uzņēmums Rīgā ātri un kvalitatīvi noorganizēs jūsu biznesa tehnisko apsardzi.

Diennakts novērošana

Mūsu darbinieki un videonovērošanas sistēmas veic nepārtrauktu kontroli 24/7 režīmā. Garantējam drošu aizsardzību un operatīvu grupu reaģēšanu. Esiet pārliecināti: ar mums jūsu objekti ir pilnīgā drošībā.

Nepārtraukta iekārtu darbība

Esam paredzējuši visu: pat elektrības avārijas atslēgšanās gadījumā apsardzes signalizācija un sensori darbosies, izmantojot autonomus akumulatorus.

Aizpildot formu saņemsiet
detalizētu komercpiedāvājumu

Paldies, mēs drīz ar jums sazināsimies!