×

Atsauksmes par sadarbību ar kompāniju Apsardzes Alianse

Atsauksmes

Kāpēc Apsardzes Alianse ir labākā apsardzes kompānija? Vai kā mēs sapratām, ka esam apsardzes tirgus līderi.

Mums ir svarīgs katrs klients!

Jā, protams, ka šādi saka visi. Mēs ne tikai šo sakām, bet arī darām. Apsardzes Alianse menedžeri cenšas iedziļināties katra klienta un objekta situācijā, lai piedāvātu izdevīgu un drošu apsardzi. Pēc darījuma noslēgšanas mēs klientiem prasām sniegt atgriezenisko saiti, vai viss bija tā, kā viņi vēlējās un pārliecināmies, ka klienti ir apmierināti.

Pateicoties šai taktikai klienti bieži raksta atsauksmes par mūsu apsardzes pakalpojumiem. Mēs reaģējam uz katru atsauksmi un esam pateicīgi klientiem sociālos tīklos un Google. Katru klienta atsauksmi mēs publicējam savā komandas čatā, lai priecātos par mūsu komandas labi paveikto darbu.

Tādas atsauksmes ar gadiem esam sakrājuši vairāk par 300 Google un Facebook ar kopīgu reitingu 4,9 zvaigznes un mēs izanalizējām tos un salīdzinājām sevi ar citām Latvijas apsardzes kompānijām. Nesen mēs publicējām rezultātus salīdzinot sevi ar citu apsardzes kompāniju reitingiem savā LindedIn profilā. Un kā izrādās, mēs aizņēmām Pirmo vietu starp apsardzes kompānijām Latvijā – pozitīvo atsauksmju reitingā. Neticami! Jo mēs neesam starptautiska apsardzes kompānija, bet tikai lokāla salīdzinot ar citiem konkurentiem.

Bet visinteresantākais un negaidītākais mūs vēl gaidīja…

Kad mēs sākām dalīties ar mūsu atsauksmēm sociālajā tīklā Facebook, daži uzņēmumi sāka mūs atdarināt, pat neskatoties uz faktiem. Dīvaini, jo katrs var ieiet Google un paskatīties kopīgo reitingu un atsauksmju daudzumu no klientiem, pirms pieslēdzas pie pakalpojuma sniedzēja. Taču mūs tas neuztrauc, jo zinām, ka mūsu klienti ir vislaimīgākie.

Bet kas mūs visvairāk pārsteidza, tas ir salīdzinājums ar citām apsardzes kompānijām Eiropā. Mēs izlēmām veltīt šim jautājumam vairāk laika un salīdzināt sevi pēc pozitīvo atsauksmju daudzuma ar citiem. Mēs palūdzām Mākslīgajam Intelektam ChatGPT atrast apsardzes kompānijas Eiropā ar reitingu 4,8 (kaut arī mūsu reitings ir 4,9) un lielāku. Šādu kompāniju pietiekami daudz un serviss ar to nespēja tikt galā, tad sašaurinājām meklēšanu un pieprasījām sameklēt kompānijas, ar vairāk nekā 100+ atsauksmju skaitu un 4,8+ reitingu. Mums ir izdevies atlasīt sarakstu atsevišķi par katru Eiropas valsti.

Neticami, bet fakts!

Eiropā mēs aizņēmām Otro vietu!

Mēs ar lepnumu un cieņu godājam sevi par vienu no labākajām apsardzes kompānijām Eiropā! Tas ir viss pateicoties mūsu apmierinātajiem klientiem, augstajai pakalpojuma kvalitātei un mūsu personāla īpašai pieejai katram klientam.

Mūsu stiprās puses var būt detalizēti aprakstītas ar skaistiem reklāmas vārdiem, bet visbūtiskākais ir tas, kā mūsu klienti par mums domā un kā viņi mūs novērtē.

Ja Jūs joprojām domājat, kuru apsardzes kompāniju izvēlēties, tad atbilde ir skaidra – to, kurai ir visaugstākais reitings un labākās atsauksmes. Esam pārliecināti, ka Jūs to nekad nenožēlosiet!