×

Par mums

Jau sen vēlaties ierīkot signalizāciju savās mājās? Domājat, tas ir dārgi? Vai negribat maksāt lielu abonenta maksu? Vai negribat bojāt remontu, ierīkojot kabeļus? Vai nezināt, kuram uzņēmumam varat uzticēties? Tad mūsu piedāvājums ir paredzēts tieši JUMS!

Apsardzes Alianse ir apsardzes uzņēmums Rīgā, kas piedāvā plašu drošības pakalpojumu klāstu. Izmantojam tikai modernas apsardzes iekārtas uz PARADOX, SATEL un AJAX SYSTEMS bāzes, kas neprasa lielus finanšu izdevumus un sniedz visdrošāko šobrīd pieejamo aizsardzību. Jau vairāk nekā 15 gadus nodrošinām uzticamu aizsardzību mūsu klientiem. Šajā laikā mūsu apsardzes uzņēmums ir paplašinājis darbību visā Latvijas teritorijā, pateicoties partnerības sistēmai. Tādēļ, ja ir nepieciešami apsardzes uzņēmumi Daugavpilī, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Talsos vai jebkurā citā pilsētā, noslēdziet līgumu ar Apsardzes Aliansi, un apsardze un drošība jums tiks garantēta jebkurā Latvijas vietā.

Piedāvājam unikālu apsardzes koncepciju: ja nostrādā signalizācija, pie jums dodas TUVĀKĀ jebkura Aliansē iekļautā apsardzes uzņēmuma ekipāža.  Ikviena no šiem apsardzes uzņēmumiem materiālā atbildība ir apdrošināta vismaz par 300 000 EUR.

Kāpēc mēs?

Ātra reaģēšana uz izsaukumu

Apsardzes Alianses drošības sistēma garantē uzticamu aizsardzību un operatīvās grupas atbraukšanu, ja nostrādā signalizācija. Tas notiek, pateicoties 15 partneruzņēmumiem. Nedalām klientus “savējos” un “svešos”, tāpēc uz izsaukumu reaģē tas uzņēmums, kas jums ir vistuvāk.

Ja nezināt, kam uzticēt jūsu mājas vai biznesa apsardzi, uzticieties visiem uzņēmumiem uzreiz.

Pilns pakalpojumu klāsts

Objektu, dzīvokļu apsardze, videonovērošanas uzstādīšana, ugunsdrošības organizēšana, kravu pavadīšana ‒ tas ir tikai neliels to pakalpojumu saraksts, ko varam jums piedāvāt. Izstrādājam drošības koncepciju jebkādas sarežģītības projektiem, jo galvenais nav cīnīties ar sekām, bet novērst to rašanās iemeslus.

Profesionāla komanda

Apsardzes uzņēmums Apsardzes Alianse sadarbojas tikai ar profesionāļiem. Mūsu komandā strādā sertificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi pat ekstremālās situācijās. Tādējādi jūsu drošība būs uzticamās rokās.

Modernas tehnoloģijas un aprīkojums

Mūsu uzņēmumam ir ne tikai jaunākās drošības apsardzes sistēmas, bet arī liels specializēta autotransporta parks, fiziski sagatavota apsardze, kā arī īpaša tehniskā nodaļa, kas izmanto tikai modernas signalizācijas un drošības sistēmu montāžas tehnoloģijas.

Objekta diennakts novērošana

Izvēloties Apsardzes Aliansi, izvēlaties uzticamu uzņēmumu un operatīvu aizsardzību, kas sargās jūs un jūsu biznesu 24/7. Neatlieciet drošību uz vēlāku laiku. Piezvaniet mums tagad un uzziniet drošības un apsardzes pakalpojumu saņemšanas noteikumus.

MUMS UZTICAS

MŪSU SERTIFIKĀTI