×

Logu bruņošana

Visiem ir zināms, ka jebkurā telpā vai automobilī visvājākā vieta ir logi. Protams, iesakām jums uzstādīt signalizāciju, pieslēgt videonovērošanu un nolīgt apsargus, ja tas ir nepieciešams, tomēr pat šie pasākumi ne vienmēr pasargās no ļaundaru iekļūšanas caur logu. Ko lai dara? Atbilde ir vienkārša: pasūtiet logu bruņošanu apsardzes uzņēmumā Apsardzes Alianse. Šos stiklus ar tiem uzklāto aizsargplēvi nav iespējams sasist.

 

Bruņoto logu priekšrocības

1. Aizsardzība no apzagšanas un vandālisma

Logu aizsargplēve ļaus pasargāt jūsu telpas vai automobili no ļaundariem. Ne āmuri, ne beisbola nūjas, ne citi palīglīdzekļi nespēs izsist šādus logus.

Stiklu bruņošana ir lieliska alternatīva metāla režģiem un dārgām pretuzlaušanas ruļļveida žalūzijām.

2. Drošība

Aizsargplēve pilnībā novērš lausku rašanos. Lai kāda nebūtu iedarbība uz stiklu, tas nesašķīdīs smalkos gabaliņos, tātad neievainos apkārtējos. Turklāt bruņotais logs vienmēr paliks rāmī. Uzstādot bruņotos logus, vairāk nekā par 70% palielināsiet materiālo vērtību drošības līmeni.

3. Aizsardzība pret šaujamieročiem

Vēl viens efektīvs aizsardzības līdzeklis ir ložu necauršaujamā plēve. Atkarībā no stikla biezuma (vairāk nekā 1,2 cm) ložu necauršaujamā plēve spēj izturēt pat 38. kalibra šāviņu. Tieši tāda aizsardzības sistēma ir otrās aizsardzības klases bruņuvestēm.

4. Aizsardzība ekstremālos apstākļos

Izņemot iepriekš minētos faktorus, stiklu bruņošana ļaus aizsargāt jūsu īpašumu no dabas kataklizmām un tehnogēnām katastrofām.

 

Stiklu aizsardzības klases

Atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvājam trīs stiklu aizsardzības klases.

1. Aizsardzības klase P1A

Pārklājuma biezums 300 µm Piemērots privātmāju, dzīvokļu, automobiļu, pārtikas veikalu, bāru, biroju un citu telpu logu nostiprināšanai.

2. Aizsardzības klase P2A

Pārklājumu veido divas plēves, kuru biezums ir attiecīgi 100 un 300 µm. Piemērots banku, valsts iestāžu, vēstniecību, militāru objektu un ietekmīgu personu automobiļu stiklu nostiprināšanai. Nodrošina ložu necaurlaidīgu aizsardzību.

3. Aizsardzības klase P3A

Pārklājumu veido divas plēves, katras biezums ir 300 µm. Šī aizsardzības klase ir paredzēta stratēģisku objektu vai ēku, aptieku, tirdzniecības centru, ieroču veikalu un citu objektu, kas ir pakļauti potenciāli biežiem uzbrukumiem, nostiprināšanai.

Kā notiek logu bruņošana?

Aizsargplēve uz logiem tiek uzklāta pēc klienta pieprasījuma. Uzstādīšanu veic pieredzējuši uzņēmuma Apsardzes Alianse profesionāļi saskaņā ar visiem kvalitātes standartiem un līmēšanas tehnoloģijām.

Piezvaniet mums vai pasūtiet atbildes zvanu, lai mūsu speciālists palīdzētu jums izvēlēties nepieciešamo aizsardzības klasi un atbildētu uz jūs interesējošiem jautājumiem.

Aizpildot formu saņemsiet
detalizētu komercpiedāvājumu

Paldies, mēs drīz ar jums sazināsimies!