×

Kravu pavadīšana

Dažādu kravu pārvadāšanas laikā gadā notiek vairāk nekā 100 000 noziegumu. Biedējošs skaitlis, tomēr tas turpinās augt, ja nerūpēsieties par pavadīšanu un apsardzi.

Gribat būt drošs, ka jūsu krava droši un nebojāta tiks nogādāta līdz galamērķim? Pasūtiet pakalpojumu “Kravu pavadīšana” apsardzes uzņēmumā Apsardzes Alianse.

 

Kas izmanto kravu pavadīšanas pakalpojumus?

  • privātpersonas;
  • uzņēmumi;
  • firmas;
  • bankas;
  • lielas korporācijas;
  • un citas organizācijas.

Mūsu apsardzes uzņēmums ir izpētījis un izanalizējis visus iespējamos riskus kravu pārvadāšanas laikā, tādēļ esam gatavi nodrošināt jūsu kravas aizsardzību visā transportēšanas laikā.

 

Kāpēc mēs?

– Uzticams uzņēmums

Apsardzes uzņēmuma darbības labākie rādītāji ir pieredze un liels skaits pastāvīgo klientu. Pavadām kravas jau vairāk nekā 15 gadus, tāpēc varam lepoties gan ar vienu, gan ar otru.

– Maršruta izstrāde

Pakalpojumā “Kravas apsardze un pavadīšana” ir iekļauts ne tikai autotransports un fiziskās apsardzes nodrošināšana. Mūsu speciālisti arī izstrādā optimālu pārvietošanās shēmu, ņemot vērā iespējamos apdraudējumus ceļā.

– Pilns aprīkojums

Uzņēmuma Apsardzes Alianse darbiniekiem ir pilns nepieciešamā aprīkojuma komplekts: dažādi aizsarglīdzekļi, tostarp dienesta ierocis; rācijas, navigatori, izsekošanas ierīces un daudz kas cits.

– Individuāla pieeja

Plānojot kravas pavadīšanu, kopā ar jums noteiksim nepieciešamo apsardzes darbinieku un automobiļu skaitu. Ja nepieciešams, apspriedīsim arī tehnisko iespēju paplašināšanu.

– Profesionāla komanda

Apsardzes uzņēmumā Apsardzes Alianse strādā tikai pārbaudīti speciālisti. Katru gadu visam uzņēmuma personālam notiek īpašas pārbaudes un tiek apstiprināta kvalifikācija ‒ tas garantē kravu drošu pavadīšanu.

Pasūtiet atbildes zvanu, saņemiet pilnvērtīgu mūsu speciālista konsultāciju un uzziniet, cik tieši jums maksās kravas pavadīšana.

Aizpildot formu saņemsiet
detalizētu komercpiedāvājumu

Paldies, mēs drīz ar jums sazināsimies!