×

Tīkla IP reģistrators Ajax NVR – videonovērošana ar uzticamu aizsardzību!

Ajax NVR ir jaunas paaudzes tīkla video reģistrators ērtai videonovērošanas sistēmas uzraudzībai birojā, dzīvoklī, vasarnīcā vai lauku mājā ar attālinātu piekļuvi. Šīs ierīces plašās iespējas ļauj sinhronizēt vairākas kameras ar citām drošības ierīcēm un integrēt drošības sistēmā trešo pušu IP kameras ar RTSP un ONVIF protokoliem.

Galvenās funkcionālās priekšrocības

Tūlītēja trauksmes signālu pārbaude 

Automātiska kustības sensoru aktivizētu videoierakstu izveide, pamatojoties uz uzraudzības scenārijiem, palīdz labāk analizēt notikumus. 

Pielāgojiet kustības noteikšanu 

Ajax lietotnē iebūvētā kustības noteikšana un sistēmas push paziņojumi ļauj ātri pāriet uz vēlamās kameras video plūsmām un apskatīt notikumu. 

Intuitīva arhīva navigācija

Video arhīva optimizācija ar atklāšanas iestatījumiem aktivizē ierakstīšanu, kad noteiktās zonās tiek konstatēta kustība. Viegla piekļuve notikumu vēsturei, izmantojot kalendāru vai video laika līniju. Arhīvs ielādējas uzreiz.

IP kameru pielāgošana 

Tiešraides video plūsmas skatīšana Ajax mobilajā lietotnē vai datora versijā ar iespēju palielināt attēlu, pielāgot izšķirtspēju, spilgtumu un kontrastu nodrošina detalizētu un kvalitatīvāku videonovērošanu.

Automātiska kameru meklēšana tīklā 

NVR strādā ar kamerām, identificējot tās DHCP tīklā. Kameras varat apskatīt, atrodoties kustībā, izmantojot mobilo lietotni Ajax, vai izveidot PRO Desktop monitoringa staciju.

Datu privātuma un konfidencialitātes aizsardzība 

- Kad sistēma ir instalēta, kontrole pār to ir tikai lietotājam.

- Nesankcionētas piekļuves iespējas ir pilnībā izslēgtas.

- sistēmas dati ir droši aizsargāti saskaņā ar Eiropas standartiem

- pret viltojumiem aizsargāts mehānisms darbojas, lai novērstu iespējamus incidentus

- piekļuve video plūsmām tiek nodrošināta, izmantojot lietojumprogrammu. Ajax lietojumprogrammā kontus var aizsargāt ar divu faktoru autentifikāciju, paroli vai biometriskiem datiem.

- Ajax NVR atbilst NDAA prasībām.

- Visa vizuālā informācija tiek glabāta cietajā diskā, kam piekļuve ir iespējama tikai ar Ajax NVR akreditācijas datiem. Cietais disks ir novietots aiz paneļa SmartBracket. Gadījumā, ja ierīce tiek noņemta no paneļa, jūs nekavējoties saņemat push paziņojumu.

- Sistēma pastāvīgi pārbauda HDD statusu. Ja tas pārkarst vai tajā nav pietiekami daudz vietas, lietotājs saņem arī push paziņojumus Ajax lietojumprogrammās.

Video siena vienlaicīgai uzraudzībai

Visus datus no vairākām kamerām var pievienot cilnei "Video siena", un jūs varat pārkārtot videokameru video pēc savas izvēles. "Video sienu" var apskatīt gan no datora, gan no mobilā tālruņa Ajax lietojumprogrammā. 

Viegla NVR uzstādīšana un konfigurēšana ar dažiem klikšķiem

Ierīces savienošana ir vienkārša Ajax Systems lietotnē, NVR atbalsta 16 video straumēšanas kanālus un uzglabāšanu līdz 16 televizoriem.

Vēlaties organizēt pabeigtu videonovērošanu savam objektam, bet nezināt, ko izvēlēties? Iesniedziet pieteikumu apsardzes uzņēmumam “Apsardzes Alianse” Rīgā un saņemiet bezmaksas konsultāciju par Ajax videonovērošanas sistēmu ar tiešsaistes apskati! Saite uz tīmekļa vietni https://apsardzes.alianse.lv/.