×

Lai apzagtu dzīvokli, kreatīvie zagļi noorganizēja teātri ar nopludināšanu!

Pastāstīsim stāstu par mūsu klienta Jāņa dzīvokļa apzagšanu. Zagļi pārģērbās par kurjeriem, iekļuva kaimiņu dzīvoklī, atvēra virtuvē ūdens krānu un… Gribat zināt, kā tas notika un kā beidzās? Tad lasiet tālāk! 

Jānis ar sievu pārcēlās uz Purvciemu neilgi pirms dēla piedzimšanas. Sievu uztrauca drošības jautājums jaunajā dzīves vietā. Jānis ilgstoši devās jūrā, bet viņa palika viena ar bērnu. Tādēļ, ieraugot šī rajona apsardzes uzņēmuma reklāmu, viņa mēģināja pierunāt Jāni ierīkot signalizāciju. Viņš uz šo ideju raudzījās skeptiski, taču nolēma, ka strīdēties ar sievu stāvoklī nav vērts. Galu galā dzīvoklī tika uzstādīta aparatūra un pieslēgta apsardzes pults. Jānis pat nopirka papildus kameru, lai pieskatītu ģimeni, kamēr viņš atrodas reisā. Galu galā – visiem tā bija mierīgāk.

Gadu vēlāk Jānis aizveda sievu un dēlu atpūsties. Te tad arī sākās pats interesantākais. Jau pirms iekāpšanas lidmašīnā uz telefonu sāka pienākt paziņojumi, taču Jānis nepaspēja saprast, kas notiek, un pirms lidojuma vienkārši izslēdza telefonu. Pa to laiku zagļi iekļuva dzīvoklī stāvu augstāk un sāka nopludināt Jāņa dzīvokli. Tā kā uz nopludināšanu neviens nenoreaģēja, viņi vienkārši izlauza atslēgu un mierīgi iegāja Jāņa dzīvoklī. Taču zagļi nerēķinājās ar to, ka nostrādāja durvju atvēršanas devējs un nosūtīja trauksmes signālu uz apsardzes pulti.

Kad Jāņa dzīvoklī ieradās patruļa, zagļi izspēlēja veselu teātri. Viņi izlikās, ka iepako nozagtās mantas plēvē it kā priekš pārcelšanās. Viņi pat saslaucīja ūdeni, kuru paši bija salējuši no augšējā dzīvokļa. Bet cirks neturpinājās ilgi, mūsu apsardzes uzņēmuma Apsardzes Alianse patruļgrupas profesionāļi aizturēja viltus aktierus. Un, kad Jānis nolaidās Antālijas lidostā, viņi jau bija nodoti policijai. Pēc atvaļinājuma Jānis ieradās mūsu birojā. Viņš gribēja uzzināt par lietu sīkāk, kā arī vienlaikus iegādāties devēju, kas reaģē uz nopludināšanu. Mēs kopā smējāmies par neveiksmīgajiem zagļiem, kaut arī viss varēja būt pavisam savādāk.

Nepalieciet aci pret aci ar drošības problēmām. Atstājiet savu pieteikumu vietnē https://apsardzes.alianse.lv/ un saņemiet personisku piedāvājumu jau šodien!