×

Lietotne Ajax drošības sardzē pat naktī!

Saskaņā ar statistiku 70 % zādzību notiek naktī. Ajax apsardzes nakts režīms  ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas mierīgi gulēt un zināt, ka māja ir drošībā. Ajax Systems ir izstrādājis lietotājam draudzīgu lietotni, kas palīdz viegli pārvaldīt savu apsardzes sistēmu. Jūs varat lejupielādēt Ajax lietotni un iestatīt visus nepieciešamos nakts režīma parametrus ar dažiem klikšķiem.

Ajax Systems lietotnes nakts režīma iestatījumu priekšrocības

Iestatījumi iespējo automātisku mājas apsardzes ieslēgšanu atbilstoši grafikam.

Jūsu mājinieki var brīvi pārvietoties pa istabām un būt aizsargāti ar signalizācijas sistēmu. Ajax mobilajā lietotnē varēsiet iestatīt individuālu scenāriju nepieciešamajiem sensoriem.

Jebkurā gaismeklī uzstādiet nelielu WallSwitch Ajax releju un iestatiet apgaismojuma scenāriju gadījumam, kad ieslēdzas trauksmes signāls no kustības sensoriem. Tagad uzreiz varēsiet redzēt, kas notiek — logu ir atvēris vējš, vēdlodziņā ielēcis kaķis vai ielauzies īsts ļaundaris.

Kā nakts režīms darbojas praksē

Pieņemsim, ka esat iestatījis nakts režīma laiku no 24:00 līdz 6:00 DoorProtect durvju atvēršanas sensoriem vai GlassProtect loga izsišanas sensoriem, un esat dziļā miegā. Ja kāds cenšas iekļūt mājā pa logu vai mēģina atvērt ārdurvis — iedarbojas sirēna.

Apsardzes pults saņems signālu un nosūtīs jums mobilo ekipāžu, pat ja apsardzes uzņēmuma darbinieki nevarēs ar jums sazināties.

Jūs varat arī pats izsaukt palīdzību, izmantojot trauksmes pogu Ajax mobilajā lietotnē vai SpaceControl taustiņu brelokā.

Ja jums ir nepieciešama uzticama signalizācijas sistēma jūsu mājai un meklējat apsardzes uzņēmumu Rīgā, kas sniedz augsta līmeņa apsardzes pakalpojumus, sazinieties ar “Apsardzes Alianses” ekspertiem jau tagad. Viņi palīdzēs jums iestatīt un izmantot visas nakts apsardzes režīma funkcijas, lai jūsu nodrošinātu jūsu mājas drošību un jūsu ģimenes mieru.