×

Apsardzes Alianses ekspertu atklājums aukstajam gadalaikam. Vadiet mājas apkuri attālināti un maksājiet mazāk!

Ietaupīt uz apkures rēķina ar viedās mājas sistēmu Ajax ir vienkāršāk, nekā tas liekas!

Drošības sistēma Ajax ne tikai aizsargā Jūsu māju un īpašumu no laupītāju ielaušanās, bet dod iespēju izveidot pilnvērtīgu pamatu “viedajai mājai”. Viena no tās noderīgajām funkcijām ir iespēja attālināti vadīt apkures sistēmas elektriskās iekārtas ar telefonā instalētu lietotni. Tas ir īpaši aktuāli gada aukstākajā laikā.

Kā var izmantot profesionālo drošības sistēmu Ajax par visiem 100% un iegūt no tās vēl vairāk: 

- iestatiet siltās grīdas, elektrisko bateriju vai apkures katla darba režīmu saskaņā ar grafiku

- attālināti ieslēdziet un izslēdziet elektriskās apkures sistēmas manuāli ar Ajax lietotni

- uzturiet ārpilsētas telpu ideālo minimālo gaisa temperatūru, lai tās neizsaltu līdz pavasarim

Kā tas darbojas?

Lai vadītu ārpilsētas elektriskā ierīces, Jums ir vajadzīga Ajax lietotne Jūsu telefonā un Ajax ierīces atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Relay – vājstrāvas relejs elektrobarošanas attālinātai vadībai. Ierīce dod iespēju ar Ajax lietotni vadīt sadzīves elektroiekārtu un apgaismes ierīču elektroapgādi pēc grafika, vai manuāli.

LifeQuality – gaisa kvalitātes intelektuālais monitors ar temperatūras, mitruma un CO2 sensoriem. Ajax sistēma ar LifeQuality un citu ierīču palīdzību automātiski ieslēdz ventilāciju vai gaisa mitrinātāju, ja gaisa kvalitātes parametri atšķiras no komforta līmeņa. 

WallSwitch – jaudas relejs, kas dod iespēju vadīt apgaismojuma, vārtu, barjeru, videonovērošanas sistēmu, apkures katlu, elektrisko bateriju un silto grīdu elektroapgādi.

Button – daudzfunkcionāla bezvadu viedā poga, kuru var izmantot kā viedās mājas vadības pulti un ar viena vai divu pogas spiedienu palīdzību ieslēgtu vajadzīgos scenārijus.

Šīs mazās ierīces ar Ajax lietotnes palīdzības ļauj vadīt elektrobarošanas ķēdei pieslēgto elektroiekārtu barošanu automātiski saskaņā ar iepriekš noteiktiem scenārijiem (grafikiem), vai arī nospiežot bezvadu trauksmes pogu Button.

Vadiet apkures ierīces attālināti un izmantojiet apkuri tad, kad tas Jums tiešām nepieciešams.

Aktuāli? Atstājiet pieteikumu Apsardzes Alianses ekspertiem tieši tagad vietnē https://apsardzes.alianse.lv/ un saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem!