×

Ievērojiet drošības noteikumus sociālajos tīklos!

Nav noslēpums, ka zagļi meklē potenciālos upurus sociālajos tīklos un seko viņiem. No ierakstiem un statusa viņi var uzzināt par jūsu dienas ritmu, istabu izkārtojumu, vērtīgajām lietām mājā un atvaļinājuma braucieniem.

Lūk, patiess stāsts par apzagšanu ar negaidītām beigām. Latviešu influencera Andreja @andrejko.epta dzīvoklis tika aplaupīts, kamēr viņš baudīja atpūtu Parīzē. Andrejs ir publiska persona, un viņam ir vairāk nekā 300 000 sekotāju Instagram un pat 2 400 000 TikTok!! Katram sekotājam ir iespēja sekot līdzi viņa dzīvei ikdienā. Septembra sākumā blogeris aizveda savu sekotāju Iļju uz Disnejlendu, lai zēna sapnis piepildītos, un aktīvi atspoguļoja šo notikumu sociālajos tīklos. Tādā veidā ļaunprāši uzzināja, ka blogera nav mājās, un aplaupīja viņa dzīvokli. Viņiem tas gandrīz būtu izdevies, ja nebūtu kādas nianses...

Pēc draugu ieteikuma Andrejs mājai uzstādīja apsardzes signalizācijas komplektu un jau Parīzē viņš saņēma īsziņu, ka viņa dzīvoklī kāds ir iekļuvis. Vienlaikus trauksmes signāls tika nosūtīts apsardzes uzņēmuma “Apsardzes Alianse” apsardzes pultij, un tuvākā patruļas ekipāža nekavējoties devās uz notikuma vietu. Pēc 3 minūtēm apsardzes darbinieks ieradās pie cietušā mājas un rīkojās saskaņā ar protokolu, proti, izsauca liftu un gaidīja to, lai pārliecinātos, ka tajā nav zagļu.

Kamēr lifts devās uz pirmo stāvu, neveiksmīgais laupītājs kāpa pa kāpnēm ar nozagto televizoru un somu, kas bija pilna ar mantām, un tur viņu sagaidīja apsardzes darbinieks. Zaglis pat nepaspēja noņemt masku un acīmredzami nebija gaidījis šādu pavērsienu. Viņš gan mēģināja atbrīvoties un aizbēgt, bet profesionālais apsargs viņu saslēdza rokudzelžos un aizturēja, līdz ieradās policija.

Jāatzīmē, ka īpašnieks varēja vērot zagšanas gaitu mājas videokameras uzņemtajos video. Viss notika tikai dažu minūšu laikā. Andrejam paveicās, pateicoties noteiktajai un precīzajai apsardzes uzņēmuma rīcībai, viņš nekļuva par upuri — visas nozagtās lietas joprojām ir mājās. 

Andrejs atgriezās no Parīzes un ieradās “Apsardzes Alianses” birojā, lai pateiktos apsardzes uzņēmuma darbiniekiem par labi koordinēto darbu. Kā pateicību mūsu uzņēmumam pazīstamais blogeris dāvina atlaižu kodu ikvienam, kurš vēlas uzstādīt drošības sistēmu savās mājās.

Vai vēlaties iegūt vislabāko cenas piedāvājumu un labāko iespējamo tarifa plānu? Tad iesniedziet pieprasījumu mūsu vietnē un atlaižu koda laukā ievadiet: 

                                                 ANDREJKO.EPTA

Vai dodaties atvaļinājumā? Parūpējieties par sava īpašuma drošību!

1. Nereklamējiet savu aizbraukšanu un palūdziet kaimiņus pieskatīt dzīvokli.

2. Neatstājiet vērtīgas lietas redzamā vietā, bet labāk nododiet tās glabāšanā radiniekiem vai bankas seifā.

3. Izmantojiet apsardzes pakalpojumus — uzstādiet apsardzes signalizāciju un pievienojiet to 24/7 monitoringa pultij.

4. Apdrošiniet savu īpašumu. Tas nenovērsīs zādzības, bet palīdzēs samazināt zaudējumus nepatīkamā situācijā. Pievērsiet uzmanību tarifam “Apdrošināts”.*

5. Esiet piesardzīgs sociālajos tīklos — nerādiet dārgas personīgās mantas, nedalieties ar savu ģeolokāciju, publicējiet ierakstus tikai pēc atgriešanās no atvaļinājuma un mainiet privātuma iestatījumus “tikai draugiem”.

٭ Kompensācijas garantija saskaņā ar tarifu “Apdrošināts” — 100 %!

Gadījumā, ja notiek apzagšana, jūsu pašrisks ir 0,00 €. Uzticiet savas mājas, dzīvokļa vai biroja apsardzi “Apsardzes Aliansei”, izmantojot “Apdrošināts” tarifu!

Tas ir vienīgais tarifu plāns Latvijā, kas ietver apdrošināšanas maksājumu pat tad, ja laupītājam izdevās aizbēgt 1–2 minūšu laikā, apdrošināšanas atlīdzību, ja signalizācija nenostrādāja, tuvākās patruļas apkalpes tūlītēju reakciju uz trauksmi, saziņu ar tehnisko atbalstu un ar apsardzes pulti 24/7 bez brīvdienām un svētku dienām.

Uzzināt vairāk https://apsardzes.alianse.lv/garanteta_lv