×

Virzāmies uz drošību — izvēlieties “Apsardzes Alianses” attālo pults apsardzi!

Dzīve ir pārsteigumu pilna, un mūsu pieņemtie lēmumi ir būtiski mūsu drošībai un sirdsmieram. Kādam mūsu klientam, kurš ilgu laiku šaubījās, vai pieslēgt dzīvokli Rīgā apsardzes pultij, šis lēmums kļuva ne tikai par drošības jautājumu, bet arī par aizraujošu stāstu ... izlasiet, lai uzzinātu, kā tas beidzās!

Ilgu laiku viņš šaubījās, vai viņam ir nepieciešama Rīgas apsardzes firmas attālā objektu pults apsardze, un galu galā viņš nolēma pāris mēnešu pārbaudīt šo pakalpojumu. Pakalpojuma izmaksas izrādījās nenozīmīgas, salīdzinot ar to, ko tas spēja nodrošināt.

Kādu dienu, kad mūsu klients atradās Latvijas otrā malā, viņa mājā iedarbojās trauksmes signalizācija. “Apsardzes Alianse” attālās apsardzes pults darbinieki atrisināja visas klienta problēmas. Operators nekavējoties reaģēja uz signālu, un tuvākā patruļa ātri devās uz notikuma vietu.

Kā tas notiek dzīvē, šī ekipāža uz ceļa nonāca sastrēgumā. Bet šeit ir vērts atzīmēt, ka apsardzes uzņēmumam “Apsardzes Alianse” ir unikāla priekšrocība salīdzinājumā ar daudzām citām apsardzes kompānijām Latvijā. Tai ir plašs sadarbības tīkls, kurā ir vairāk nekā divdesmit partneru visā valstī. Un šis fakts izrādījās būtisks veiksmīgai situācijas atrisināšanai.

Pults operators bija kontaktā un negrasījās padoties. Viņš nolēma nosūtīt rezerves patruļu, lai nekas netraucētu apsardzes ātrai reakcijai uz trauksmi.

Un tad, kad svarīgas jau bija sekundes, otrā patruļas automašīna, kas ieradās notikuma vietā, pieķēra zagļus. Ļaundari, redzot tuvojošās briesmas, ātri pameta somas ar nozagtajām mantām un mēģināja aizbēgt.

Pateicoties labi koordinētajam pults operatoru darbam un efektīvam partneru ekipāžu tīklam, klienta īpašums necieta. Viņš spēja novērtēt apsardzes uzņēmuma “Apsardzes Alianse” pults darbības efektivitāti. Šis stāsts ir piemērs tam, kā modernas drošības sistēmas un attālās apsardzes pults var nodrošināt drošību un mieru Rīgas un Latvijas iedzīvotājiem.

Attālā pults apsardze ir visdrošākais risinājums īpašuma aizsardzībai. Operatori 24/7 reāllaikā uzrauga, kas notiek objektos, un ātri reaģē uz trauksmes signālu.

Aktuāli? Zvaniet “Apsardzes Alianses” menedžerim jau tagad un saņemiet individuālu BEZMAKSAS konsultāciju un padomu, kā 100 % aizsargāt savu īpašumu!