×

Kā pasargāt savas mājas no zagļiem atvaļinājuma laikā? Uzticiet dzīvokļa apsardzi Rīgā firmai Apsardzes Alianse un uzstādiet Ajax profesionālo drošības sistēmu!

Kad dodaties atvaļinājumā, Jūsu mājas un īpašuma drošības jautājums ir pirmajā vietā. Ja Jūs meklējat uzticamu partneri sava īpašuma aizsardzībai, ņemiet vērā, ka labākā apsardzes firma “Apsardzes Alianse” strādā priekš Jums Rīgā un visā Latvijā. Kā arī piedāvā Ajax profesionālo drošības sistēmu - līderi mūsdienu signalizācijas nozarē.

Jebkuras drošības sistēmas galvenais mērķis ir nodrošināt brīdinājumu, iespējamu novēršanu un palīdzēt izvairīties no tādiem incidentiem, kas var kaitēt cilvēkiem vai īpašumam. Gadījumā ar Ajax signalizāciju tas ietver ne tikai aizsardzību pret nesankcionētu ielaušanos un to sekām, bet arī ugunsgrēka, plūdu vai citu sadzīves problēmu atklāšanu Jūsu prombūtnes laikā.

Ja Jūs vēlaties nopirkt apsardzes signalizāciju, pievērsiet uzmanību Ajax profesionālajai drošības sistēmai. Tā ir ideāli piemērota dažādu objektu, tostarp dzīvojamo dzīvokļu un māju, biroju, noliktavu un citu telpu, drošai aizsardzībai.

Uzstādot Ajax profesionālo drošības sistēmu, Jūs nodrošināsiet uzticamu aizsardzību pret iespējamiem ielaušanās gadījumiem, uzlaušanu un neparedzētiem incidentiem. Jūs pilnībā kontrolējat situāciju pat no attāluma: Ajax inovatīvie drošības risinājumi ļauj Jums pārvaldīt sistēmu, izmantojot mobilo aplikāciju . Tas nozīmē, ka Jūs vienmēr esat informēts par to, kas notiek mājās, un varat nekavējoties rīkoties.

Neriskējiet ar savas mājas drošību atvaļinājuma laikā. Sazinieties ar “Apsardzes Alianse” profesionāļiem un uzstādiet uzticamu Ajax signalizāciju. Ceļojiet droši, zinot, ka Jūsu dzīvoklis Rīgā ir drošā aizsardzībā. Apsardzes kompānijas “Apsardzes Alianse” nevainojamo reputāciju apliecina lielākais klientu pozitīvo atsauksmju skaits.

#laifhaks Vai vēlaties notestēt savas mājas vai dzīvokļa drošību atvaļinājuma laikā? Atstājiet savu pieprasījumu vietnē un saņemiet Ajax starta komplektu BEZMAKSAS uz 30 dienām  https://apsardzes.alianse.lv/test_drive. Izvēlieties ērtu tarifu plānu un veiciet Ajax profesionālā aprīkojuma test-draivu!