×

Sasniedziet jaunu drošības līmeni — uzstādiet mājās videonovērošanu.

Mūsdienās mājas apsargāšana ar videonovērošanas kamerām kļūst par arvien aktuālāku tēmu. Daudzi apsardzes uzņēmuma “Apsardzes Alianse” klienti jautā — kāpēc mājās uzstādīt videonovērošanas kameras vai kādu sistēmu izvēlēties, lai viss tiktu kontrolēts?

Ar mājas videonovērošanas palīdzību jūs varat ne tikai kontrolēt situāciju, bet arī novērst nevēlamus incidentus. Šodienas tirgus piedāvā daudz risinājumu — vadu videonovērošanas sistēmas mājām un bezvadu, kompleksas pabeigtas sistēmas un kameras ar kustības devēju, ierakstīšanu un attālo piekļuvi, izmantojot lietotni.

Jūs varat vērot reāllaikā, atrodoties tālu no mājām, kas notiek mājās, tieši viedtālrunī un pat runāt ar mīļajiem videokamerā. Tas ir ļoti ērti, ja mājā dzīvo vecāka gadagājuma radinieks vai mīļotais mājdzīvnieks, kam nepieciešama jūsu uzmanība. Videonovērošana ir ideāls risinājums arī vecākiem, kuru bērni patstāvīgi nāk mājās no skolas vai visu dienu dzīvo ar auklīti.

Ar videonovērošanas kameru palīdzību jūs vienmēr būsiet informēts par to, kas notiek mājā vai apkārtnē jūsu prombūtnes laikā. Jūs varēsiet ātri reaģēt uz ielaušanos un novērst īpašuma zādzību. Un, ja notiek zādzība, ātri atrast zagļus, izmantojot kameru ierakstus.

Ja jūsu mājoklis ziemas mēnešos ir tukšs, jūs būsiet pārliecināts, ka mājā ziemā nav pārsprāguši apkures radiatori vai arī radiatoru problēmu varēsit novērst uzreiz. Jums nebūs jānervozē, gaidot nejauku pārsteigumu, un nebūs jādodas uz māju, kad tur nedzīvojat, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. 

Bet galvenā videonovērošanas mājā priekšrocība ir jūsu sirdsmiers un drošības sajūta, ko nevar nopirkt par naudu!

Vai jums joprojām ir jautājumi? Uzdodiet tos jau tagad tieši uzņēmuma “Apsardzes Alianse” drošības un videonovērošanas ekspertiem!