×

7 iemesli ilgstošai sadarbībai ar klientiem

Gribat uzzināt, kā izskatās drošība no Apsardzes Alianses klientu viedokļa un kāda ir viņu pārliecības ķīla? 

Sāksim ar svarīgāko Apsardzes Alianses atšķirību: par jūsu drošību rūpējas nevis viens, bet vienlaicīgi 23 apsardzes uzņēmumi. 

Gadās, ka vairāki izsaukumi tiek saņemti vienlaicīgi. Jums nebūs jāgaida, kamēr atbrīvosies darbinieki un automobiļi. Tuvākie apsardzes uzņēmumi nekavējoties nosūtīs pie jums patruļas. 

Svarīgi ir tas, ka ekipāžas ierašanās laiks ir norādīts līgumā. Varat būt droši, ka ieradīsimies ātrāk, nekā noziedznieks aizies no mājas ar laupījumu.

Starp citu, vai zināt, ka uz izsaukumu vienlaikus dodas divas patruļas? Tās brauc no dažādām rajona pusēm, lai viens automobilis noteikti nekavētos sastrēgumos*. 

* Pakalpojums ir pieejams tikai “Standarta” tarifam.

Mūsu palīdze ir apsardzes sistēma Ajax ‒ labākā pēc Eiropas speciālistu vērtējuma. Darboties ar to ir:

1⃣ viegli, jo sistēmai nav nepieciešama sarežģīta uzstādīšana un to var vadīt no viedtālruņa;

2⃣ uzticami, pateicoties darbībai Jeweller protokolā, ko atzīst visā Eiropā;

3⃣ ērti, pateicoties savai mobilajai lietotnei. Kontrolējiet situāciju no jebkuras vietas jebkurā laikā. Vadiet sensorus, veidojiet to darbības scenārijus, piemērojiet sistēmu savām vajadzībām un dienaskārtībai. 

Sniedzam papildu apdrošināšanu līdz 150 000 € apmērā. Tā ir ne tikai klientu, bet arī operatīvā dienesta darbinieku miera ķīla. 

Mums ir sava mobilā lietotne. Varat kontrolēt situāciju no jebkuras vietas jebkurā laikā. Vadiet sensorus, veidojiet to darbības scenārijus, piemērojiet sistēmu savām vajadzībām un dienaskārtībai. 

Apsardzes Alianse un Ajax pasargās ne tikai no ļaundaru ielaušanās, bet arī telpu piedūmojuma un applūšanas, kā arī elektropadeves traucējumu gadījumos. Esam gatavi arī nodrošināt videonovērošanu visu diennakti. 

Vispatīkamākais ir tas, ka par šāda līmeņa servisu nebūs jāmaksā milzīgas summas. Mūsu cenas ir vienas no visoptimālākajām Latvijas apsardzes tirgū. 

Mūsu darbs ir jūsu miers, visa vērtīgākā saglabāšana un drošība. 

Apsardzes Alianse – Kopā drošāk!