×

Kāpēc drošības sistēmas pārbaude ir jāveic reizi sešos mēnešos?

Jebkurai, pat visuzticamākajai un titulētākajai iekārtai ir nepieciešama regulāra pārbaude. Šādi gūsiet sirdsmieru un garantiju, ka jūsu telpas un cilvēki tajās būs drošībā. Turklāt tiksiet informēts(-a) par visām iespējamām problēmām, kas var traucēt ārkārtas situāciju novēršanu.

Mūsu klienti zina, ka sistēmas pārbaude ir iekļauta līgumā un ir obligāta. Tagad pilns apsardzes iekārtu audits tiek veikts par īpašu cenu ‒ 7 eiro* 30 eiro vietā. Tā ir lieliska iespēja pārliecināties, ka jūsu aprīkojums darbojas bez traucējumiem.

* Apsardzes sistēmas pārbaude Rīgā ‒ 7 eiro (ar PVN). Lai noskaidrotu pārbaudes izmaksas citos reģionos, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem pa tālruņa numuru 60 00 35 17.

https://apsardzes.alianse.lv/audits

Kas ir iekļauts Apsardzes Alianses veiktajā pārbaudē?

Centrmezgla (sistēmas centra) reakcijas un komunikācijas pārbaude ar tam pievienotajiem sensoriem. 

Visu sensoru reakcijas uz trauksmes situāciju pārbaude, t. i., meistars radīs apstākļus, lai signalizācija nostrādātu, un pārbaudīs, cik efektīvi sistēma tiek galā ar uzdevumu. Tā iekļauj arī dūmu un aizdegšanās sensoru darbības pārbaudi.

Sīka kontrolsaraksta sagatavošana ar ieteikumiem problēmu novēršanai (ja tādas tiek konstatētas).

Kāpēc nevajadzētu izlaist pārbaudes?

Pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos, ka apsargājamā teritorija ir pilnīgā drošībā. Pilnīgu drošību var garantēt tikai kārtībā esošs aprīkojums, kas nekavējoties pārraidīs trauksmes signālu uz apsardzes pulti.

Ja tagad ieguldīsiet nelielu summu sistēmas pārbaudē, laupīšanas vai ugunsgrēka gadījumi prasīs mazāk līdzekļu un psiholoģiskā noslogojuma.

Ikviena apsardzes uzņēmuma līgumā ir punkts par drošības sistēmu darba pārbaudi un korekciju. Šī punkta ievērošana klientiem ir obligāta. 

Ja netiks veiktas regulāras pārbaudes, nevarēsim jums atlīdzināt nodarītos zaudējumus ārkārtas situācijas gadījumā.

Ja sistēmas darbībā tiks konstatēti traucējumi, palīdzēsim tos novērst. Pārbaudes brīdī meistaram būs līdzi pamataprīkojums un instrumenti. 

Pārbaudi var pieteikt jebkura apsardze uzņēmuma klients. Aizpildiet veidlapu tīmekļvietnē https://apsardzes.alianse.lv/audits, un ieplānosim jums ērtāko sistēmas pārbaudes laiku. 

Apsardzes Alianse – kopā drošāk!