×

Ajax lietotnei ir jauns dizains Jūsu ērtībām

Ajax Systems produktu dizaina komanda ir ieguldījusi lielu darbu, lai lietotāja pieredzi padarītu ērtāku un visaptverošu, reizē nemainot ierastos sistēmas vadības modeļus.

Ieslēgt ar vienu kustību

Uzņēmums ir saņēmis daudz pieprasījumu par iespēju ierīču sarakstā mainīt doto secību, lai visbiežāk izmantotās ierīces ātri pārvietotu augšpusē. Visbiežāk runa ir par automatizācijas ierīcēm — Socket, WallSwitch, un Relay.

Pēc rūpīgas izpētes dizaineri saprata -  nepietiek tikai ar to, ka šīs ierīces tiek pārceltas saraksta sākumā. Saskarnei ir jāņem vērā cilvēka ķermeņa uzbūve, kustības un mijiedarbības konteksts. Ceļam līdz lietotāja vēlmēm jābūt cik vien iespējams īsam un dabiskam. Lai mijiedarbība ar cilvēku būtu dabiska, nepieciešama kustība un lielas pogas, lai ar tām varētu viegli rīkoties. Tādēļ tagad lietotājs atver lietotni, un ierīci ieslēdz ar vienu kustību.

Ātra piekļuve automatizācijas ierīcēm.

Saredzēt ar acs kaktiņu

Lai, neatkarīgi no redzes traucējumiem, ikviens lietotājs varētu viegli un ātri saskatīt nepieciešamo informāciju, lietotnē ir palielināts kontrasts un pievienotas papildu ikonas vienkāršākai tās lietošanai. Fonti un detaļas katrā stūrī tagad ir kontrastaināki.

Kreisajā pusē ir Ajax lietojumprogrammas saskarne pirms gada. Labajā pusē ir pārveidots interfeiss.

Kā arī lai nodrošinātu, ka lietotnes instalētāji un lietotāji tajā redz ērti apkopotu un sagrupētu informāciju, tāda pati pieeja tiek izmantota arī Rooms izvēlnē.

Kreisajā pusē ir novecojušais cilnes Rooms dizains. Labajā pusē ir atjauninātais dizains.

Pateicoties skaidrajam krāsu kodam, informācija ir viegli lasāma, un atjauninātās teksta ikonas nerada šaubas par nozīmi.

Kreisajā pusē ir cilnes Paziņojumi (notikumu žurnāls) vecais dizains. Labajā pusē ir jaunais dizains.

Jaunais dizains ir pieejams mobilajās lietotnēs Android versijai 2.25 un iOS — 2.22. Papildus atjauninātajam izskatam un radītajai sajūtai Ajax lietotnes tagad atbalsta arī jaunās komforta un produktivitātes ierīces, ko prezentēja Ajax Special Event.

Lai piekļūtu iepriekš minētajām priekšrocībām un pilnībā tās izmantotu, centra operētājsistēma jāatjaunina OS Malevich 2.14 versijā.