1 Apvienība jūsu drošībai « Apsardze Alianse

Apsardze Alianse

Ajax APSARDZES VEIKALS
Seko mums Facebook

Apvienība jūsu drošībai

Visiem ir zināms ka drošība ir pastāvīgs  process, nevis gala rezultāts. Tāpat ir zināms, ka jebkuram  processam ir nepieciešami nepārtraukti uzlabojumi un pilnveidošana, no tā izriet, ka apsardzes un drošības sfēra ir nemītīgi jauzlabo. Tieši šajā jomā darbojas apsardzes organizācija „Apsardzes alianse”.

Uz šo brīdi „Apsardzes alianse” (www.alianse.lv) ietver sevī vairākas apsardzes firmas, kuras iepriekš darbojās atsevišķi.

Organizācija ir piedāvājusi saviem klientiem absolūti jaunu koncepciju Latvijas apsardzes firmu vidū. Un ja jūs nēesat pārliecināti, kurai tieši firmai atdot priekšroku, tad šobrīd to varat uzticēt visām uzreiz. Pateicoties šai sadarbībai ir krāsi uzlabojies privātīpašumu drošības līmenis. Šobrīd klientam, kuram pieder privātīpašums dažādos Latvijas reģionos, piemēram, dzīvoklis Rīgā un vasarnīca Carnikavā, nav jāvēršas pēc apsardzes pakalpojumiem pie dažādām firmām, jo ir pietiekami noslēgt līgumu ar „Apsardzes Alianse”.

Trauksmes signāla gadījumā, patruļas mašīnai, kura atrodas tālu no objekta,  vairs nav nepieciešamības steigties uz izsaukumu. Informācija tiek nodota patruļai, kura atrodas vistuvāk notikuma vietai, neatkarīgi no tā, kura tieši no apsardzes firmām apkalpo objektu, ja vien tā   kompānija ir alianses sastāvā. Tādā veidā ļaunprāta darbības iespējamība ir tuva nullei. Lūk šāda ir apvienošanas pamatideja.

Gadījumā, ja jūs slēdzat līgumu ar kompāniju, kura nav alianses sastāvā, ir jāpievērš liela uzmanība vienai detaļai, punktam, kurā tiek precizēts laiks, kādā patruļas mašīna izsaukuma gadījumā tiek līdz objektam. Pastāv liela iespējamība, ka ļaunprātis paspēs pazust no nozieguma vietas.

„Apsardzes Alianse” var piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu- ne tikai signalizāciju, bet gan arī dūmu ģenerātorus un dažādas papildus funkcijas. Tajā skaitā ir bezmaksas īsziņas mobīlajā tālrunī katru reizi, kad kāds noņem vai uzliek jūsu dzīvoklim signalizāciju. Tādā veidā var ļoti viegli sekot tam, vai jūsu bērns ir atnācis mājās no skolas. Minētās īsziņas „Apsardzes Alianse”, atšķirībā no citām kompānijām, piedāvā pilnīgi par brīvu, kā arī  bezmaksas īsziņu skaits ir neierobežots.

Ar interneta moduļa palīdzību var sekot līdzi tam, kas notiek dzīvoklī. IP kamera, kura tiek ierīkota dzīvoklī, vai pie tā durvīm, ir ērta ar to, ka tiek pilnībā pārvāldāma caur internetu(kā arī caur WI-FI ). Kamerai ir iespēja griezties ar 360 grādu leņķi ar attālinātās pieejas palīdzību, kā arī tai ir divpusīgi balss sakari un nakts redzamības iespēja. Tas nozīmē, nēesot mājās,  jūs varat pilnībā kontrolēt notiekošo  no ārpuses, piemēram bērnus vai aukli.

Mūsdienās ir ļoti pieprasīts nakts apsardzes režīms, signalizācija tiek uzstādīta pat neizejot no mājas, un tas nav mazsvarīgi sakarā ar pieaugošajiem zādzības  gadījumiem, saimniekam esot mājās.  Sensori reaģēs uz durvju atvēršanu, kā arī uz saplīsušajiem logiem. Tas nebūt nav aktuāli tikai tiem, kuri dzīvo pirmajos stāvos, ir piefiksēti gadījumi, kad zagļi ir tikuši divpadsmitstāvu mājas devītajā stāvā,  izmantojot alpīnistu aprīkojumu. Šie  sensori neuztver dzīvnieku kustības, tādejādi netraucēs signalizācijas darbībai.

Šī gada jūlija beigās, ar apsardzes darbības attīstības nolūku, Rīgā tika sasaukta pirmā sapulce, kurā piedalījās apsardzes firmu vadītāji, kā arī valsts policijas Rīgas centrālās pārvāldes pārstāvji.  Šī sapulce pierādīja, ka  jaunu organizāciju, kuru darbības joma ir apsardzes un drošības pakalpojumu sfēra, piesaiste un apvienošanās nav galējais mērķis.

Pasākums tika organizēts pateicoties dalībnieku kopīgai iniciatīvai.

Apspriežot apsardzes darbības jautājumus , tomēr galvenā sapulces  tēma bija apsardzes savienības  sadarbošanās iespējas ar tiesībaizsardzību struktūrām.

Savus komentārus par notikušo pasākumu ir izteicis „Apsardzes Alianse” direktors Romāns Semjonovs.

–          Šī  jautājuma apspriešanai mēs vēlējāmies piesaistīt pēc iespējas vairāk drošības struktūras, bet  pagaidām atsaucās ne visi. Jautājums par sadarbību ar Valsts policiju ir ļoti aktuāls, kaut vai tikai tāpēc, ka mēs nodarbojamies ar līdzīgu darbības jomu- kā ar pilsoņu personīgā īpašuma aizsargāšanu un viņu personīgo drošību, tā arī novēršam pretlikumīgas darbības, saistītas ar zadzībām. Pirmām kārtām  apsardzes organizāciju darbība paredz  pašu novēršanu mēģinājumiem nodarīt pāri pilsonim vai viņa privātīpašumam. Šo pienākumu izpilde  sadarbībā ar policiju rādītu augstu rezultativitāti.

Pārrunas un apspriešana kārtējo reizi norādīja mūsu struktūru pārstāvjiem uz kopīgās un auglīgās sadarbības iespējām, jo sadarbības processā nepārtraukti notiktu pieredzes apmaiņa, kura noteikti sekmētu turpmāko organizācijas attīstību un izaugsmi.

„Apsardzes Alianse” ieviesa jaunu, Latvijas apsardzes uzņēmumos vēl neredzētu darba specifiku, kura jau ilgu laiku ir populāra, kā arī sasniedz lieliskus rezultātus  praktiski visās  Eiropas valstīs.