1 Dūmu ģeneratori « Apsardze Alianse

Apsardze Alianse

Ajax APSARDZES VEIKALS
Seko mums Facebook

Dūmu ģeneratori

Statistiski – jebkura ielauzšanās telpās, laupīšana ( pat, ja apsargātais objekts ir aprīkots ar signaizāciju) aizņem līdz 5 minūtēm laika. Šajā sakarā ir nepieciešama papildus sistēma, kurai ir pa spēkam apstādināt, bloķēt, aizkavēt un dezorientēt laupītājus un zagļus pāris sekunžu laikā, no signalizācijas nostrādāšanas brīža.

Dūmu aizsardzība – tas ir jauns un efektīvs pielikums pie parastās apsardzes sistēmas. Dažu sekunžu laikā dūmu ģeneratoru sistēma spēj izplatīt biezu dūmu slāni, kurš pilnībā paralizē noziedzinieka orientāciju telpās – jau nerunājot par laupījuma vai kādu dārglietu meklēšanu. Minētā sistēma ir ideāla laupīšanas, vandālisma u.tml. mēģinājumu novēršanai. Ideāla aizsardzība noliktavām, ofisiem, veikaliem un, protams, visam, kam nepieciešama pārliecinoša drošība. Dūmiem nav nekādas smakas, kā arī nepaliek nekādu traipu v.tml.

Dūmu aizsardzības sistēma var tikt pieslēgta pie visām eksistējošām apsardzes sistēmām. Sistēma nostrādā uzreiz pēc signalizācijas nostrādāšanas un jau pēc pāris sekundēm Jūsu īpašums būs pilnībā aizsargāts no laupīšanas un vandālisma līdz tam brīdim, kamēr neieradīsies apsardzes darbinieki.