1 Attālais Video Monitorings – solis nākotnē! « Apsardze Alianse

Apsardze Alianse

Ajax APSARDZES VEIKALS
Seko mums Facebook

Attālais Video Monitorings – solis nākotnē!

Mūsdienās katra kompānija vēlas un cenšas maksimāli samazināt savus patēriņus, maksimāli samazināt izmaksas visos iespējamos sektoros, taču katrā uzņēmumā ir sektori, kuros to izdarīt nav iespējams.
Laikā, kad zādzību skaits pieaug ar katru dienu un kriminogēnā situācija pilsētā un valstī pasliktinās neiedomājamos tempos- viens no šādiem sektoriem noteikti ir drošība. Cilvēki vienmēr cenšas aizstāvēt savas materiālās vērtības- bet ne vienmēr zin, kā to izdarīt visefektīvāk.
Mēs piedāvājam paaugstināt Jūsu drošības sistēmas efektivitāti, pie tam krasi samazinot tās izmaksas.
Kas ir Attālais Video Monitorings?
Speciāli apmācīts un augsti kvalificēts personāls novēro Jūsu objektu diennaktīm, pieslēdzot Jūsu video novērošanas sistēmu pie attālās centrālās monitoringa pults, kur, pēc iepriekš aprunāta rīcības plāna, attiecīgi reaģē uz katru notikumu atsevišķi, piemēram, izsauc mobilo grupu, fiksē mašīnas nummurus, paziņo atbildīgajām personām u.tml.
Kādas priekšrocības?
• Jau esošo drošības sistēmu efiktivitātes paaugstināšana (fiziskās apsardzes, ugunsdrošības apsardzes u.t.t.)
• Vizuālā trauksmes apstiprināšana objektā.
• Viltus izsaukumu izbēgšana.
• Maksimālais drošības līmenis objektā.
• Pašas video novērošanas sistēmas saglabātības garantija.
• Attālā piekļūšana pie sistēmas (pie monitoringa un video arhīva).
• Fiziskās apsardzes izdevumu samazināšana.
Dažkārt, izmantojot šo sistēmu, ir iespējams pilnībā atteikties no objekta fiziskās apsardzes vai no nepieciešamības uzturēt caurlaižu kontrolpunktus.
Tirgū jau šodien pārdošanā ir liels asortiments video novērošanas sistēmu- dažādu ražotāju un cenu kategoriju. Viss tas ļauj izveidot sistēmu, kura derēs tieši jums pēc visiem kritērijiem. Tad kāpēc tad Attālā Video Novērošanas sistēma pie mums nav tik populāra kā Rietumos?
Galvenais faktors, kapēc Attālais Video Monitorings nav tik izplatīts uz šo dienu – nepietiekami attīstīta bezvadu sistēmas datu nodošanas infrastruktūra. Bet ar jauno datu raidīšanas sistēmu parādīšanos, tādu kā GPRS, 3G u.tml., Attālais Video Monitorings strauji uzņem apgriezienus.
Šodien video novērošana vairāk tiek izmantota kā izmeklēšanas instruments jau notikušiem incidentiem vai starpgadījumiem. Taču mēs piedāvājam izmantot šo instrumentu, kā līdzekli likumpārkāpumu novēršanai, kas bez šaubām vairākkārt palielina video novērošanas mērķa būtību.
Kas tad ir svarīgāks- sodīt likumpārkāpēju par izdarīto vai nepieļaut izdarīt likumpārkāpumu? Galalietotājam, protams, ir svarīgāk nepieļaut sev materiālus zaudējumus, nedz turpmāk censties iegūt kompensāciju par gūtajiem zaudējumiem. Pie tam nereti pati video novērošanas sistēma tiek pakļauta vandālisma aktiem, un, pie neefektīvas tās lietošanas izbēgt tādus momentus ir diezgan grūti. Turpretī Attālās Video novērošanas gadījumā, šī problēma atkrīt pati par sevi. Pie tam vēl nevajadzētu aizmirst, ka tādējādi tiek paaugstināta arī ugunsdrošības efektivitāte.
Ja Jūs lietojat Attālā Video Monitoringa sistēmu- Jūs varat būt pārliecināts, ka Jūsu video novērošanas sistēma- nav izšķērdēta nauda, tā ir pilnībā droša, mūsdienīga un efektīva drošības sistēma ar plašu iespēju daudzveidību, kuru var viegli atlasīt un noregulēt tieši Jūsu vajadzībām.
Drošības sistēmas efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana, turpretī ar samazinātām izmaksām. Kādas vēl var būt šaubas?

Rīga, Meža iela 4, LV-1048, Latvija. Tālr./Fakss: 67627466
+371 20044425 +371 20044421