1 Atlaides mūsu klientiem « Apsardze Alianse

Apsardze Alianse

PARADOX RUSSIA APSARDZES VEIKALS
Seko mums Facebook

Atlaides mūsu klientiem

Lai saņemtu zemāk minētas atlaides, Jums ir nepieciešams pasūtīt klienta karti.

Kartes cena – 1 EUR.

Lai pasūtītu karti  lūdzam zvanīt uz jebkuru kontakta tālruņa numuru, kas ir norādīts mājaslapā.

Vēlaties, lai arī Jūsu piedāvājums būtu šajā sarakstā? Ir idejas par sadarbību? Mēs esam gatavi! Zvaniet vai rakstiet mums!

Toss Boulinga halle

Toss Boulinga halle
Piedava Apsardzes alianse klientiem 10% atlaide.

Volvo sporta un atpūtas centrs

Volvo sporta centrs ir Latvijā vienīgā ledus halle ar diviem mākslīgā ledus laukumiem, kas atrodas starp Imantu un Zolitūdi.

Volvo sporta centrā regulāri notiek jauniešu un amatieru komandu hokeja spēles, turnīri, ka arī daiļslidošanas sacensības.

Pie mums ir iespēja sarīkot, korporatīvus un personīgus pasākumus, piedāvājam izīrēt ledus laukumu, pirti ar atpūtas istabu un pasūtīt gardas uzkodas vai siltos ēdienus no mūsu kafejnīcas.

Viesu nams «Wild Duck»

Viesu nams «Wild Duck» atrodas Ķeguma novadā, Birzgales pagastā Tamboviči tieši Daugavas krastā. Atpūtas komplekss izvietojas pie vienas no skaistākajām upēm Latvijā. Viesiem tiek piedāvāta mājīga viesnīca ar 10 numuriem, vairākas labiekārtotas kotedžas, divas saunas ar džakuzi, restorāns ar banketa zāli, kurā var izvietoties ap trīsdesmit viesiem. Viesnīcas viesiem mēs piedāvājam komfortablus divvietīgus un četrvietīgus numurus, daudziem no kurām ir brīnišķīgs skats uz Daugavas upi.

Atlaides biljarda nodarbībām ar personīgo treneri

Visiem Apsardzes Alianses klientiem šobrīd radās unikāla iespēja saņemt 20% atlaidi pirmajām divām stundām biljardā( snooker un pool) pieredzējoša trenera pakļautībā, kā arī 50% atlaidi galda apmaksai trenera klātbūtnē visām turpmākajām nodarbībām.

Skaistumkopšanas salons DS Lukss

Piedava Apsardzes alianse klientiem Skaistumkopšanas salona pakalpojumiem 10% atlaide.

TMM autoklinika

Apsardzes Alianses klientu kartes īpašniekiem tiek piešķirta īpašā, 10% atlaide uz visiem autoservisa pakalpojumiem.

SPA salona „COSMO BEAUTY” akciju piedāvājumi

Ļaujiet salona „Cosmo Beauty” speciālistiem aizvest Jūs SPA skaistuma un veselības pasaulē, kā arī izmantot friziera, kosmetologa un manikīra- pedikīra speciālistu pakalpojumus.
Ar „Apsardzes Alianses” klientu karti Jums ir lieliska iespēja baudīt visas „Cosmo Beauty” salona procedūras ar 10% atlaidi, kā arī saņemt papildus pavasarīgas atlaides līdz 60%!!!

Autoserviss „VRS Auto”

Autoserviss „VRS Auto” piedāvā Apsardzes Alianses klientiem sekojošas atlaides:

Virsbūves pulēšana ar 20% atlaidi( parastā cena LVL 70.00, cena ar atlaidi LVL 55.00).
Riepu maiņa ar 30% atlaidi (parastā cena- sākot no LVL 15.00).
Ritošās daļas diagnostika pilnīgi bez maksas, ja izmantojiet vēl kādu citu pakalpojumu.

Atlaides atpūtas centrā – Zelta Pakav…

Visiem Apsardzes Alianse klientiem tiek dota atlaide atlaide visai ēdienkartei atpūtas kompleksā Zelta Pakavs – 10%! `Zelta Pakavs” aicina nobaudīt 16 šašlika veidus. Atzīmēsim, ka pie lieliskās kvalitātes, cena – ļoti demokrātiska. Bet šašliks, protams, ir ne vienīgais otro ēdienu piedāvājums no mūsu pavāriem – piemēram: paltu…

Atlaides apdrošināšanai

Šā gada jūlijā, uzsākot sadarbību ar apdrošināšanas brokeri AVL Finance, piedāvājam īpaši izdevīgu Īpašuma apdrošināšanas komplektu Apsardzes Alianse klientiem. Īpašuma apdrošināšanas komplektā iekļauta mājas, dzīvokļa un citu nekustamo īpašumu, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ar atlaidi līdz 15%. Detalizēt…

Atlaides automazgātavās

Tagad visiem Apsardzes Alianse klientiem parādījās unikālā iespēja iegūt atlaidi Jūsu auto mazgāšanai un tīrīšanai. Viss kas ir nepieciešams – pasutīt BEZMAKSAS uzlīmi uz Jūsu auto. Šīs uzlīmes īpašnieks saņem atlaides trijās dažādās automazgātavās Rīgā: 1. Automazgātavā Gross Auto, kura atrodas: Rīga, Priedaine…

Atlaides skaistuma procedūriem

“Studio3” ir īpaša koncepta salons Latvijas tirgū, kas saviem klientiem piedāvā gan izbaudīt dažādas skaistuma procedūras, gan…

Atlaides peintbola spēlem

Peintbola Parks Jugland – pats lielākais un pats interesantākais parks Baltijā. Speciāli peintbola spēlēm uzbūvēti tematiskie laukumi, sākot ar „Mežonīgo Rietumu” stilā uzbūvētu pilsētiņu ar divstāvu celtnēm līdz slavenajam „Omaha Beach” ar dotiem….

Atlaides Hatha-yoga  nodarbībai

Pieredzējuša trenera Aleksandra Lahtionova vadībā, grupā vai individuāli, pavadiet 90 minūtes sava ķermeņa un gara labā. Hathayoga.lv. Īpašais piedāvājums: Apsardzes Alianse klientiem hatha-yoga nodarbība Jūrmalā ….

Atlaides ugunsdzēsības invetāra iegādei

Apsardzes Alianses klientiem ir iespēja iegadāties ugunsdzēsības inventāru ar 20% atlaidi…