1 Apsardzes ALIANSE – kopā mēs esam SPĒKS! « Apsardze Alianse

Apsardze Alianse

Ajax APSARDZES VEIKALS
Seko mums Facebook

Apsardzes ALIANSE – kopā mēs esam SPĒKS!

Vēsture zin daudzus piemērus, kad apvienojoties- valstis,  cilvēku grupas vai uzņēmumi, sasniedza lielus panākumus. Uzvarēja karā, bija veiksmīgi biznesā …

Lai uzvarētu, piemēram, ģermāņu nacistu visa pasaule bija apvienota: Otrā pasaules kara laikā, aliansē pret Hitleru tika iesaistītas 53 valstis. Daži bija tieši iesaistīti karadarbībā, bet citi nodrošināja eskortus, palīdzēja ar pārtiku vai militāru aprīkojumu.

Visveiksmīgākais pašreizējo alianšu pēckara vēsturē – Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO). Tā mērķis ir saglabāt un stiprināt mieru, veicināt starptautisko sadarbību. 1945. gadā, organizācijas hartu parakstīja 51 valsts. 2000. gada sakumā ANO ir jau 185 valstis.

Apvienojas ne tikai politisku iemeslu dēļ. Alianses tiek veidotas, lai izdzīvotu, cīnītos pret korupciju, virzītos uz demokratizāciju, veiksmīgas ražošanas darbībai…

Pirms diviem gadiem ideja apvienot uzņēmumus, kas darbojas drošības biznesā, atnāca SIA”Apsardzes Sistēmas Tektor” īpašniekam , kas ir oficiālais pārstāvis Latvijā, ražotām Kanādā drošības sistēmām „Paradox”, Andrim Rode. Viņš ieraudzīja uzņēmuma „Apsardzes Alianse” dibinašanā labu racionālo graudu. Pirms tam katrs uzņēmums apakalpoja savu reģionu. Tas ierobežoja darbības laukumu, ievērojami samazināja spēju ātri reaģēt uz izsaukumiem. Katrs uzņēmums strādājot pats par sevi, saskaras ar dažādām grūtībām. Tas viss kavē attīstību, traucē tirgus nodrošināšanu ar vairākiem kvalitatīviem pakalpojumiem. Integrācija ir kā svaiga gaisa elpa, kādu sajuta jau šodien visi alianses dalībnieki. Un tie ir jau 19 uzņēmumi, kas strādā drošības sfērā Latvijā ilgu laiku – vairāk nekā 10 gadus, un ir pierādījušas sevi tirgū tikai no pozitīvas puses.

Apsardzes Alianse piedāvā saviem klientiem pilnīgi jaunu aizsardzsības koncepciju Latvijā. Un, ja jūs nezināt, kadai drošības firmai dod priekšroku, Jūs varat uzticēties visām uzreiz. Tagad uzņēmumi, kas sastāv aliansē, nedala klientus uz “saviem” un “citiem”, bet reaģē tā ekipāža, kas atrodas vistuvāk aizsargājamajam objektam – dažu minūšu laikā brigāde ierodas objektā. Bez tam, klientam kuram ir nekustamie īpašumi vai darījumu dažādos Latvijas reģionos, tagad nevajag pievienot aizsardzībai vairākus uzņēmumus. Parakstot līgumu ar Apsardzes Alianse, viņš saņem pakalpojumus vienā lielā uzņēmumā, kas atrisina problēmas dažādos valsts reģionos.

Kopā, uzņēmumi, kas pieder Apsardzes Alianse ieguva ne tikai vairāk klientu, kas ir svarīgi uzņēmējdarbībai, bet arī bagātināja kopējo pakalpojumu klāstu. Šodien kompanija uz klientam izdevīgiem noteikumiem uzstāda apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmas, videonovērošanas, veic fizisko un intelektuālo objektu aizsardzību, piedāvā aizsardzību garāžām un īpaši risinājumi veseliem kooperatīviem.

Aptverot iespējas un priekšrocības no šīs apvienības, Apsardzes Aliansei pievienojas arvien vairāk sadarbības partneru.

Jau šodien Alianse piedāvā pakalpojumus daudzās lielākajās pilsētās Latvijā: Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Kuldīgā, Talsos, Saldū, Bauskā, Ogrē, Cēsīs, Valmierā, Ludzā, Rēzeknē un citās pilsētās.

Jo jaudīgāka Alianse, jo vairāk grandiozu vīziju. Nav brīnums, ka Apsardzes Alianse plāno sniegt savus pakalpojumus visā Baltijas reģionā, un varbūt pat visā Eiropā. Slavējams mērķis -nav noslēpums, ka krīzes gados ir palielinājies laupīšanu skaits, pastiprināta nepieciešamība aizsargāt cilvēkus un īpašumus. Sniegt šo pakalpojumu visur un ar augstāku kvalitātes līmeni, ir ļoti cēls un atbildīgs pret sabiedrību darbs.

Sīkaku informāciju par uzņēmumu Jūs varēsiet atrast www.alianse.lv  vai zvanot 67610211 – 20044421